SENİ SEVİYORUM
SENİ SEVİYORUM
SENİ SEVİYORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SENİ SEVİYORUM

EBRAL

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Malatya Yaş Grupları Satranç Turnuvası başladı.

YazarMesaj
gecelerin yargıcı

Malatya Yaş Grupları Satranç Turnuvası başladı. Empty
MesajKonu: Malatya Yaş Grupları Satranç Turnuvası başladı.   Malatya Yaş Grupları Satranç Turnuvası başladı. Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 11:53 am

MALATYA YAŞ GRUPLARI SATRANÇ TURNUVASI BAŞLADI
- SATRANÇ TURNUVASININ AÇILIŞINI VALİ HALİL İBRAHİM DAŞÖZ YAPTI

Turnuvanın açılışına Vali Halil İbrahim Daşöz, Malatya Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Recep Özmen, Milli Eğitim İl Müdürü Mehmet Bulut ve Malatya Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Ömer Dağdelen'in yanı sıra turnuva sponsorları ve veliler katıldı. Turnuvanın açılışını yapan Vali Halil İbrahim Daşöz, yaptığı konuşmada, spor ile eğitimin çocukların gelişmesinde önemli rol üstlendiğini söyledi. Çocukların kötü alışkanlıklardan uzak durmasında sporun büyük öneminin olduğunu kaydeden Vali Daşöz, "Bu tablo bizlere mutluluk veriyor. Çocuklarımız bizlerin en değerli varlığı. Bu bakımdan gördüğümüz tabloyu çok önemsiyoruz. Biz çocuklarımızın çok iyi bir eğitim almasını istiyoruz. Bunun içinde mutlaka spor da olmalı. Sporu yakından incelediğimizde çok küçük yaşlarda alışkanlık edinilmesi gereken bir olay olduğunu görüyoruz. Spor kişiyi geliştirme de en önemli bir uğraş. Tabi bunu eğitimle birleştirdiğimizde daha güzel sonuçlar elde ediliyor" dedi.

Malatya Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Ömer Dağdelen ise, turnuvada emeği geçenlere teşekkür ederek, "Biz satranç sporunun Malatya'da geliştirilmesi için çalışıyoruz. Tabi bizi bu çalışmalarımızda destekleyen kurumlarda var. Bize destek veren bütün kurumlara ve temsilcilerine teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.
Turnuvanın sponsorlarından olan Malatya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Fendoğlu da, Malatya Beşiktaşlılar Derneği olarak Malatya'da satranç sporunun gelişmesine katkıda bulunduklarını ve bundan sonrada destek vereceklerini söyledi.
Malatya Satranç İl Temsilcisi Cemal Gürsel Toy ise, göreve geldikleri günden bu yana satranç sporunda önemli yol kat ettiklerini ifade ederek, "Malatyalıların bizlere bu sporu yapabilmemiz için destek vermeleri gerekiyor. Sponsor bulabildiğimiz takdirde turnuvaları düzenleyebiliyoruz. Tabi bize destek veren herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından, İl Birinciliği Satranç Turnuvası'nda dereceye girenlere ödülleri verildi. Törende daha sonra Yaş Grupları Satranç Turnuvası'nın açılışı yapıldı.

Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Toplam 2 Yorum

iyi gelişmezeynel özaslan
satranç sporu gerçekten çokmgüzel ve verimli bir oyun malatyada bu gibi çalışmaların olması çok sevindirici çocuklarımızı ve gençlerimizikahve köşelerinden uzak tutmuş oluruz daha fazla destek ve etkinlik yapılmalı
03 Ocak 2009 Cumartesi 22:07
Aynenkadir horasanli
Sayin Valimiz Sizler,de Bizlere Mutluluk ve güvence veriyorsunuz böyle mutavazi olusunuz ve,de Malatyaya yapmis oldugunuz hizmetler.Selamlar
03 Ocak 2009 Cumartesi 16:44
Tüm Yorumlar İçin Tıklayınız ( 2 )

DİĞER HABERLER
Karşıyaka-Malatyaspor Maçı 20.00 deGençler Basketbol Grup Birinciliği Malatya Belediyespor Ahmet Çoban'a emanetMasa Tenisi takımımız ŞampiyonMedyaspor'dan Esnafa Gol Yağmuru 12-2Malatyaspor maddi kriz had safhadaÇeyrek final kuraları çekildi Gençler Basketbol Grup Birinciliği Vali Daşöz, "Ben Kimseye Para Sözü Vermedim"Türk sporuna kurtuluş reçetesi Malatyalı Milli Tekvandocularımız iddialıYüzme yarışması tamamlandı.Malatya'da Bilardo 3 Bant İl birinciliğiFortis Türkiye Kupası'nda BugünFortis Türkiye Kupası gruplarda son durum Maçın skoru Galatasaray: 4 - Malatyaspor: 2 Çalışkan, istifa nedenlerini açıkladıÇalışkan görevinden istifa ettiVoleybol Yıldızlar Müsabakaları sona erdiAcun, hak ettiği yere getirmek istiyoruzYıldızlar Basketbol Grup Birinciliği Malatyaspor'da kongreye doğruTahkim Kurulu Kararları Yıldızlar Basketbol Grup Birinciliği Adafıspor özüne döndüSezer, bu takımın transfere ihtiyacı varMalatya Belediyespor'da kritik günlerAcun, nokta yerlere gerekirse transfer yapacağızTakım Fortis Kupasına Hazırlanıyor, Yönetim Çalkalanıyor..Jeet Kune Do SporuMalatya Belediyespor 1 - Erzurumspor 3 Yıldızlar Futbol Turnuvası Minikler Yüzme Yarışması BaşlıyorKüçükler Basketbol Grup BirinciliğiKaplanlara 1 Gün İzinBaşesgioğlu, Malatya'da yeni stat projemiz varG.Saray-Malatya maçı bilet fiyatları!Okullararası Küçükler Basketbol Grup Müsabakaları Yönetim, Hamzaoğlu ile görüştü!Şampiyon Çift Dünya Şampiyonasına Hazırlanıyor

Malatya Yaş Grupları Satranç Turnuvası başladı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 16. Troya Satranç Turnuvası
» “Gençlik Kupası Satranç Turnuvası” sonuçlandı
» Satranç Nedir ?
» Satranç Nedir?
» MALATYA - İLİ