SENİ SEVİYORUM
SENİ SEVİYORUM
SENİ SEVİYORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SENİ SEVİYORUM

EBRAL

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

16. Troya Satranç Turnuvası

YazarMesaj
Gitarcı Çoçuk

16. Troya Satranç Turnuvası Empty
MesajKonu: 16. Troya Satranç Turnuvası   16. Troya Satranç Turnuvası Icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 11:29 am

Ülkemizin en köklü yaz turnvualarından Troya Satranç turnvuası yine Ağustos aynın ilk haftasında düzenleniyor. 1 Temmuz Cuma 15.00'daki ödül töreni ile sona erecek olan Keşan Turnuvası'ndan sonra bir çok satranççı Çanakkaleye geçecek gibi. Keşan-Çanakkale arası 120 km. Turnuva katılım ücreti 45 YTL. Turnuva tek grupta düzenleniyor ve ilk 10 sporcuya para ödülü veriliyor. Ayrıca 16-13 yaş ile 12 yaş ve altı sporculara çeşitli ödüller veriliyor. Geçen yıl rekor katılımla yedi ülkeden 249 kayıt yaptırılan turnuvayı Azeri GM Farid Abbasov ve IM Mert Erdoğdu eş puanla birinci olarak tamamlamışlardı.

Turnuva Tarihleri: 2-10 Ağustos 2008

Turnuva Yeri: İsmail Kaymak Koleji, Çanakkale

Son Başvuru: 2 Ağustos 2008 Saat: 14.00

Tur Sayısı: 9

Düşünme Süresi: 90 dakika + 30 saniye/hamle

Toplam Ödül: 7.5000 YTL nakit ve çeşitli hediyeler

Birincilik Ödüllleri: 2.000 YTL (Genel), 8 MP Dijital Fotoğraf Makinası (16-13 Yaş), 8 MP Dijital Fotoğraf Makinası (12 Yaş ve Altı)

İletişim ve Kayıt: Turgut Tunca: t_tunca@yahoo.com, 0532 325 8401, 0268 217 3718; Kamil Güçlü: kamil@sarper.com.tr

İnternet Sitesi: www.troyachess.com
http://www.bilimdunyasi2340.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Malatya Yaş Grupları Satranç Turnuvası başladı.
» “Gençlik Kupası Satranç Turnuvası” sonuçlandı
» Satranç Nedir ?
» Satranç Nedir?
» FIDE Bayanlar Grand Prix'nin 1.Buluşması İş Bankası ****** FIDE Kadın Ustalar Turnuvası