SENİ SEVİYORUM
SENİ SEVİYORUM
SENİ SEVİYORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SENİ SEVİYORUM

EBRAL

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GALATASARAY - MALATYA FORTİS TÜRKİYE KUPASI

KİM KAZANIR
 MALATYASPOR
 GALATASARAY
Sonuçları Gör
YazarMesaj
badyguard

badyguard

GALATASARAY - MALATYA FORTİS TÜRKİYE KUPASI Empty
MesajKonu: GALATASARAY - MALATYA FORTİS TÜRKİYE KUPASI   GALATASARAY - MALATYA FORTİS TÜRKİYE KUPASI Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 11:08 am

Kewell, Servet ve Meira´dan yoksun Galatasaray, Fortis Türkiye Kupası´ndaki son grup maçında, Bank Asya 1. Lig temsilcisi Malatyaspor´u konuk edecek

Kalede Aykut var
Sarı-Kırmızılı ekip, Fortis Türkiye Kupası’nda grubundaki son maçında Ali Sami Yein Stadı’nda Malatyaspor’u ağırlıyor. Bank Asya 1. Lig’de mücadele eden rakibi karşısında Sivasspor sınavının bir provasını yapacak olan ev sahibi ekipte, sakatlıkları süren Servet Çetin, Meira ve Harry Kewell, konuk takım da ise Mahmut forma giyemeyecek. 7 puanı bulunan Cim Bom’a, gruptan çıkmak için sadece 1 puan yetiyor. Malatyaspor’un ise kupada bir iddiası yok. Skibbe, kalede Aykut’a şans verecek.

Lincoln bir devre
Hazırlık maçlarında forma giymeyen Cassio Lincoln’ün, grupta henüz puanu bulunmayan Malatyaspor karşısında bir devre oynaması, Baros ile Ümit Karan’ın da dönüşümlü olarak 45’er dakika görev alması bekleniyor. Sarı-Kırmızılı ekip, Fortis Türkiye Kupası’nda bundan önce oynadığı üç maçta Ankaraspor ile 1-1 berabere kalmış, Kayserispor’u İstanbul’da 1-0, bir başka Bank Asya 1. Lig temsilcisi Altay’ı ise İzmir’de son dakika golleriyle 2-1 mağlup etmişti.

GALATASARAY: Aykut, Sabri, Emre Güngör, Emre Aşık, Hakan Balta, Barış, Mehmet Topal, Ayhan, Arda, Lincoln (Yaser), Baros (Ümit)

MALATYASPOR: Emrah, Selim, Mustafa Sert, Turgay Güngör, Fatih, Mustafa Aslan, Mustafa Olcaytuğ, Eren, Celil, Ergün

GALATASARAY - MALATYA FORTİS TÜRKİYE KUPASI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» “Gençlik Kupası Satranç Turnuvası” sonuçlandı
» MALATYA - İLİ
» Malatya Yaş Grupları Satranç Turnuvası başladı.
» 2008-2009 Türkiye Şampiyonası Seçme ve Emektar Yarışmaları Devam Ediyor