SENİ SEVİYORUM
SENİ SEVİYORUM
SENİ SEVİYORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SENİ SEVİYORUM

EBRAL

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

[b]Chelsea'yi satmayacak, dava açacak![/b]

YazarMesaj
gecelerin yargıcı

[b]Chelsea'yi satmayacak, dava açacak![/b] Empty
MesajKonu: [b]Chelsea'yi satmayacak, dava açacak![/b]   [b]Chelsea'yi satmayacak, dava açacak![/b] Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 1:09 pm

Premier League ekiplerinden Chelsea'nin sahibi Rus işadamı Roman Abramovich, kulübü satılığa çıkarttığı yönündeki haberleri yalanlarken, bu haberi ortaya atanlkar hakkında yargıya başvuracağını açıkladı!

Chelsea'in petrol milyarderi sahibi Rus işadamı Roman Abramovich, kulübü Chelsea'yi kriz nedeniyle satılığa çıkarttığı yönünde yapılan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ve bu haberi ortaya atanlar hakkında yargıya başvuracağını açıkladı. Kulübün resmi İnternet sitesi aracılığıyla yapılan açıklamada, gerekli yasal işlemlerin en kısa sürede başlatılacağı ifade edildi.

Sunday Times Gazetesi geçtiğimiz Pazar günü ana sayfasından verdiği haberde, Abramovich'in Chelsea'yi Suudi Kraliyet Ailesi'nin de ortağı olduğu bir Körfez sermayesine satacağını iddia etmiş ve bu haber başta İngiltere olmak üzere tüm dünyada büyük yankı uyandırmıştı.

[b]Chelsea'yi satmayacak, dava açacak![/b]
1 sayfadaki 1 sayfası